Věříme, že obchůdek Na Cestě bude příjemným zastavením při vašem každodenním putování životem.

Jsme tu pro všechny putující a hledající, ať už se zastaví jen na chvíli - jakoby čirou „náhodou”, nebo budou chodit na návštěvy vědomě a pravidelně.

Bude nás těšit, když se u nás budete cítit skoro tak dobře jako doma, a zahřeje nás u srdce, když se k nám budete rádi vracet.

Vždyť právě pro vás je tento obchůdek stvořen!

Náš kompletní sortiment (včetně chlazeného zboží, které poštou zásadně nezasíláme) nejlépe uvidíte v naší kamenné prodejně v Boskovicích na Komenského ulici 14, kde působíme již čtvrtým rokem. Rádi vás zde uvítáme :)

Snažíme se každý den přidávát na e-shop nové produkty, abyste naši nabídku viděli v klidu i v pohodlí vašeho domova. Děkujeme za trpělivost!

Proč NA CESTĚ?


Všichni jsme neustále na cestě. Denně nás čeká cesta z postele do koupelny, do zaměstnání, školy, na úřad, do obchodu, za zábavou. Denně chodíme pěšky, jezdíme na kole autobusem, vlakem, autem. Svátečně pak cestujeme za dálkami a poznáním...

Na cestě jsme i v přeneseném slova smyslu: jdeme - a je na nás samotných, zda poklidně s rozvahou či téměř sprintujeme s touhou stihnout a užít co nejvíce - životem, jdeme za svým cílem či snem, cestujeme v naší fantazii, v představách.

Jsme také na cestě sami za sebou. A to nás právě dělá lidmi - hledáme (se), vyvíjíme, a i když škobrtáme a občas i pořádně zakopneme a nabijeme si nos, pátráme dál po smyslu všeho kolem nás i nás samotných...